GIVT

GIVT je internetový portál, s jehož pomocí lze během on-line nákupu přispět neziskových organizacím, tedy i organizaci Práh jižní Morava a jejím klientům. Jedinečností projektu je, že takový příspěvek nestojí nakupujícího ani korunu navíc. GIVT totiž zvolené organizaci odvede určitý počet procent již z běžné ceny transakce. Ceny v internetových obchodech jsou tak stejné pro zákazníky zapojené i nezapojené v podporování neziskových organizací.

GIVT pomocník udělá práci za vás

Portál spolupracuje s více než tisíci partnerskými e-shopy, na své si tak přijdou například milovníci módy, cestování, ale také kosmetiky, elektrospotřebičů a mnoha dalších produktů a služeb. Darovaná procenta se na každém e-shopu různí, celkovou částku se dozvíte vždy na konci nákupu.

Skrze portál GIVT máte možnost podpořit také naši organizaci Práh jižní Morava a existují dva způsoby, jak postupovat. První možností je navštívit přímo webové stránky www.givt.cz, přes které si rozkliknete vámi zvolený e-shop. Druhým a jednodušším způsobem je nakupovat skrze GIVT Pomocníka.

GIVT Pomocník je jednoduché rozšíření prohlížeče, díky kterému už nikdy při nakupování nezapomenete udělat dobrý skutek. Pomocník je k dispozici zdarma a snadno si jej stáhnete na stránkách www.givt.cz/aplikace. Následně vám stačí rychlá registrace a už můžete nakupovat s lepším pocitem. Nemusíte se obávat, že byste na příspěvek zapomněli, Pomocník vás na možnost darovat vždy upozorní. Finance, které GIVT odvede z vašeho nákupu, nejčastěji proměňujeme v trvanlivé potraviny a další prostředky důležité pro důstojný život, které doputují přímo k našim klientům.